Polski English
Os. Teatralne 27
12 644 81 81
12 269 12 35
12 423 60 98
O nas
Jesteśmy liderami w przygotowywaniu potraw z Dalekiego Wschodu. Nasze dania przyrządzane są według przepisów czerpiących z tradycyjnej kuchni wietnamskiej.

Współpracujemy z rzetelnymi dostawcami, gwarantującymi wysoką jakość produktów. Nasze potrawy są przygotowywane na świeżo zaraz po przyjęciu od Państwa zamówienia. Zapewnia to doskonały smak potraw.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem dań z lokali przy ul Kapelanka bądź Stradom zapraszamy na stronę www.hoanghai2.pl

Restauracja „Hoang Hai” to prawdziwe królestwo aromatów, a przy tym niezwykle tajemnicze i egzotyczne miejsce. Nadaje się zarówno na romantyczną kolacje jak i biznesowe spotkania albo rodzinny obiad. Organizujemy bankiety i imprezy okolicznościowe.

Oprócz realizacji zamówień na miejscu oferujemy także dowóz* naszych potraw w promieniu do 4 km od lokalu. Przy zamówieniach powyżej 45 zł dowóz gratis. Minimalna wartość zamówienia to 25zł.

* Obecnie zamówienia z dostawą realizujemy wyłącznie z restauracji na ulicy Zamkowej oraz Kalwaryjskiej. W restauracji na Osiedlu Teatralnym zapraszamy Państwa do składania telefonicznych zamówień na wynos z odbiorem w lokalu - na każde zamówienie na wynos złożone w lokalu na Osiedlu Teatralnym obowiązuje promocja -15%.